Strona darmowych ogłoszeń bez logowania.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 

Artykuły na zlecenie - Cała Polska

Kategoria: RÓŻNE (Różne)
Numer: 102373
Data dodania:
11 09 2012
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
       Uwielbiam takie dni jak dzisiejszy. Dzień, dwa dni przestoju w pracy a ja nie mogę uporać się sam ze sobą. Panicznemu przyspieszeniu ulega praca działu marketingu, w przestrzeni publicznej lądują dziesiątki świeżych ogłoszeń. Działaniom tym towarzyszy niepokój i dziwne przekonanie, że to już koniec, że rynek się zawalił i tak szybko jak zostałem pisarzem, stałem się nie tyle co bezrobotnym, ale na nowo bezosobowym.
W pewnym sensie przypomina to sytuację bogatego menadżera, który z dnia na dzień traci pracę, a wraz z nią wszystko co posiada. Niewiele trzeba by wzbudzić lęk u człowieka żyjącego z chałtury, jeszcze mniej wymaga lęk przed utratą nowo odkrytej tożsamości. Na szczęście, jak do tej pory, wszystko dobrze się kończy, poza momentami przestoju (każda branża, nawet pisanie na zlecenie, cechuje się swoją sezonowością), pracy jest wystarczająco, a nawet zanadto.
Jak to robię? Piszę teksty/artykuły na zlecenie nie odmawiając praktycznie nikomu. Z każdym negocjuję indywidualnie i co naturalne, co lepsze oferty (nie tylko pod względem ekonomicznym ale i lojalnościowym) realizuję w pierwszej kolejności. Niemniej jednak tak jak pisałem, bez pisania żyć nie mogę, kończąc jedno zlecenie zabieram się szybko za drugie, nawet takie jak to. U mnie nikt nie jest bez szans, jestem bowiem w stanie napisać tekst prosty (tzw. 1000 znaków w 5 minut) jak i wyrafinowany, oparty na rzetelnych informacjach, artykuł prasowy. Nie ukrywam, że w mojej pracy są dni, kiedy jestem tak bardzo zajęty, że szpilki nie włożę, bywają jednak i dni posuchy, a kiedy sezon ogórkowy w pełni zwracam się w stronę mniej lukratywnych kontraktów, które mnie zapewniają przetrwanie, a Państwu większy zysk.

Szukasz artykułu na zlecenie? Pisz do mnie:

Michał Gracki
wyborowagold@gmail.com
503 349 888
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
Artykuły na zlecenieSkąd: Cała Polska (Cała Polska)
Artykuły na zlecenie503349888
Artykuły na zlecenie
Wyświetleń: 1406