Strona darmowych ogłoszeń bez logowania.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 

Blackstones. Gotowe spółki. - Warszawa

Kategoria: RÓŻNE (Różne)
Numer: 104085
Data dodania:
24 10 2012
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      Jesteśmy największym dostawcą gotowych spółek w Polsce. Nasi klienci to czołowe kancelarie prawnicze, fundusze inwestycyjne, deweloperzy, zagraniczni i krajowi przedsiębiorcy. Profesjonaliści kładą nacisk na najwyższą jakość produktu z jednoczesnym zachowaniem rozsądnych kosztów. Nie decyduj się pochopnie na zakup spółki od innych podmiotów przed sprawdzeniem jakości i ceny naszego produktu. Nasze spółki są tworzone i prowadzone przez zespół wysoko wyspecjalizowanych prawników oraz księgowych, którzy skupiają się wyłącznie na Twoich spółkach. Nasi konkurenci nie zawsze posiadają doświadczenie potrzebne w tym zakresie.

Nasza oferta:
tworzenie spółek
sprzedaż nowoutworzonych spółek gotowych do prowadzenia działalności
sprzedaż spółek utworzonych w latach ubiegłych, nie prowadzących dotychczas działalności
sprzedaż „czystych” spółek działających w przeszłości
usługi sekretariatu korporacyjnego, zgodności z wymogami i przepisami, rejestrowanie podmiotów, rejestracja w urzędach skarbowych, otwieranie rachunków bankowych oraz inne usługi wsparcia
rozwiązanie, likwidacja lub nabycie spółek już nie potrzebnych
Nasze spółki są zarejestrowane, posiadają w pełni opłacony kapitał zakładowy, finansowo oraz prawnie spełniają wszystkie wymogi nałożone przepisami prawa, posiadają prowadzone na bieżąco księgi rachunkowe, rachunek bankowy oraz siedzibę w Warszawie.

Blackstones jest firmą świadczącą powyższe usługi (w Polsce), wyróżniającą się spośród konkurencji specjalistyczną ekspertyzą i najniższymi cenami na rynku. Posiadamy bogate doświadczenie w świadczeniu wyżej wymienionych usług. Żadna inna firma na polskim rynku nie dorównuje oferowanej przez Blackstones niezwykłej kombinacji profesjonalizmu, jakości i cen świadczonych usług. Za nasze produkty pobieramy z góry ustalone, stałe opłaty.

www.blackstones.eu
post@blackstones.eu
T+48223908400
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
Blackstones. Gotowe spółki.Województwo: mazowieckie (Warszawa)
Blackstones. Gotowe spółki.223908400
Blackstones. Gotowe spółki.
Blackstones. Gotowe spółki.www.blackstones.eu
Wyświetleń: 1378