Strona darmowych ogłoszeń bez logowania.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 

12 DNIOWA KOLONIA/OBÓZ DO BUKOWINY TATRZAŃSKIEJ

Numer: 130679
Data dodania:
27 06 2014
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      12 DNIOWA KOLONIA/OBÓZ W BUKOWINIE TATRZAŃSKIEJ
z super atrakcyjnym programem m.in. wycieczkami na Słowację, do Krakowa/Zatorlandu i w Pieniny
LATO 2014
TERMIN: 24.07 – 04.08.2014 r.
WYŻYWIENIE: całodzienne (3 posiłki + podwieczorek) w stołówce ośrodka od obiadokolacji w dniu przyjazdu do śniadania + prowiant suchy na drogę powrotną w dniu wyjazdu. Doskonała kuchnia domowa bez ograniczeń ilościowych.
TRANSPORT: autokar klasy turystycznej.
UBEZPIECZENIE: NNW (od następstw nieszczęśliwych wypadków).
PROGRAM:
1. Całodniowa wycieczka do Krakowa (zwiedzanie najważniejszych atrakcji miasta z przewodnikiem miejskim m.in. Droga Królewska, Rynek, Sukiennice, Kościół Mariacki i św. Wojciecha oraz wędrówka w krakowskich podziemiach - niezapomniana podróż w czasie, dzięki nowoczesnym technologiom możemy podziwiać holograficzne wizualizacje dawnych budynków). LUB
Całodniowa wycieczka do Wadowic (spacer po centrum, wizyta w katedrze, możliwość degustacji kremówek papieskich) oraz do Zatorlandu (zwiedzanie Muzeum Szkieletów i Skamieniałości oraz przejście ścieżką edukacyjną po Parku Dinozaurów na terenie Dinozauorlandu: zwiedzanie m.in. największego Parku Ruchomych Dinozaurów w Polsce, Parku Bajek i Wodnych Stworzeń, seans w konie 5D, możliwość wielokrotnego skorzystania z wszystkich atrakcji znajdujących się na terenie lunaparku (z wyjątkiem urządzeń uruchamianych za pomocą monet i żetonów) .
2. Wycieczka piesza Doliną Rybiego Potoku nad Morskie Oko (jedna z najpiękniejszych i najbardziej popularnych dolin w Tatrach, w czasie trasy obejrzenie wodospadu Wodogrzmoty Mickiewicza. Na końcu trasy obejrzenie najpiękniejszego polodowcowego jeziora w Tatrach – Morskiego Oka) lub wycieczka piesza na Kopieniec Wielki szlakiem z Jaszczurówki (tatrzański szczyt zbudowany z dolomitów i wapieni, rozlega się z niego niesamowity, piękny widok na Tatry i Podhale.
3. Wycieczka na Słowację: zwiedzanie Jaskini Bielańskiej, w której można zobaczyć charakterystyczne formy naciekowe tworzące wielki wodospad oraz szczególny dla tej jaskini stalagmit przypominający wieżę w Pizie. Spacer centrum Popradu i po dzielnicy Spiska Sobota, która przedstawia jest jednym zachowanych układów urbanistycznych średniowiecznej Słowacji. Dla chętnych za dodatkową odpłatnością w cenie około 15 E/os. 3 godzinny aktywny wypoczynek na otwartych basenach termalnych „AquaCity” w Popradzie, w tym: baseny rekreacyjne Blue Sapphire, baseny Blue Diamond z barem wodnym, baseny Piramida Majów, 50 m basen pływacki, baseny dziecięce, sauny parowe, zjeżdżalnie.
4. Wycieczka pieszo - rowerowa Doliną Chochołowską (piesze przejście Szlakiem Papieskim do Schroniska PTTK na Polanie Chochołowskiej - podziwianie piękna krajobrazu, powrót rowerami do stóp doliny Chochołowskiej).
5. Wycieczka w Pieniny (zwiedzanie zamku w Niedzicy, rejs statkiem po Jeziorze Czorsztyńskim, zwiedzanie ruin zamku Czorsztyńskiego).
6. Wycieczka „Klinem” zwiedzanie Bukowiny Tatrzańskiej i jej okolic.
7. Wycieczka autokarowa do Zakopanego: zwiedzanie kaplicy na Jaszczurówce zbudowanej z drewna świerkowego bez użycia gwoździ, spacer po Krupówkach.
8. Gra terenowo – krajoznawcza „Poznajemy Bukowinę” - grupowe rozgrywki terenowe.
9. Wizyta w bacówce połączona z degustacją góralskich przysmaków: oscypków, bundza i żętycy.
10. Plażowanie nad rzeką Białką.
11. Dyskoteki, zespołowe konkursy tematyczne, konkursy plastyczne, śluby kolonijne.
12. Zajęcia sportowe: piłka nożna, siatkowa i koszykowa, tenis stołowy.
13. Grille z pieczeniem kiełbasek.
KOSZT: 1490,- zł/ os.
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
12 DNIOWA KOLONIA/OBÓZ DO BUKOWINY TATRZAŃSKIEJSkąd: Cała Polska
12 DNIOWA KOLONIA/OBÓZ DO BUKOWINY TATRZAŃSKIEJ
Wyświetleń: 4322