Strona darmowych ogłoszeń bez logowania.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 

maszyny rolnicze, agregaty polowe, pługi, rozsiewacze itp. - Katowice,

Numer: 147111
Data dodania:
31 05 2015
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe AgroComaster Sp. z o. o to firma wielobranżowa, działalność gospodarczą prowadzi od 2008 roku na terenie województwa śląskiego i województw ościennych . Siedziba Spółki znajduje się w Tarnowskich Górach. W roku 2013 utworzony został oddział handlowy w Bieńkowicach , w powiecie raciborskim.

W ofercie sprzedaży znajdą Państwo maszyny i urządzenia do pracy w rolnictwie, ogrodnictwie , leśnictwie oraz do prac komunalnych. Działalność handlową skupiamy na najlepszych markach maszyn tak krajowych jak i zagranicznych producentów. Dbamy o dobro naszych Klientów i zadowolenie z dokonanych zakupów w Naszej firmie. Każda przygotowana przez nas oferta zawiera doradztwo przy wyborze maszyny, podchodzimy profesjonalnie do Klienta bo to jedno z założeń naszej firmy. Doradzamy nie tylko przy wyborze zakupu maszyny, ale także w prowadzeniu działalności gospodarczej, zarządzaniu działalnością w oparciu o system podatkowy. Doradzamy przy restrukturyzacji kosztów firmy, zgodnie z opracowanym indywidualnie planem restrukturyzacji . Pomagamy i doradzamy w pozyskaniu środków na finansowanie zakupu maszyn rolniczych i komunalnych, pomagamy w pozyskaniu preferencyjnych kredytów dla rolników i podmiotów gospodarczych na finansowanie inwestycji. Zapewniamy fachową pomoc w przygotowaniu wniosków i biznesplanów dla AriMR. Firma nasza zapewnia kompleksową obsługę w zakresie doradztwa w pozyskaniu dofinansowania ze środków unijnych na lata 2014 – 2020. Nasze działania sprawiają, iż nieustannie powiększamy grono zadowolonych i usatysfakcjonowanych klientów, a wieloletnie doświadczenie w branży maszynowej i świadczeniu usług doradztwa finansowego stawiają Naszą firmę w gronie najlepszych, co potwierdzają Nasi Klienci.

W naszej ofercie sprzedaży maszyn znajdą Państwo między innymi : Ciągniki rolnicze, a także ciągniki do prac komunalnych marki TYM z silnikiem perkinsa, które chrakteryzuje mały promień skrętu i niskie spalanie paliwa. Ciągniki objęte są pełną dwuletnią gwarancją z limitem przebiegu 1500 mth. W trzecim roku użytkowania klientowi zapewniana jest gwarancja na podzespoły układu napędowego: silnik, przekładnię oraz mosty. Te elementy objęte są gwarancją z limitem 2000 mth. Ponadto w Naszej ofercie sprzedaży sprzętu rolniczego posiadamy : Wozy asenizacyjne Meprozet, agregaty uprawowe, brony talerzowe, rozsiewacze nawozów, opryskiwacze polowe i sadownicze, siewniki poplonów, pługi zagonowe, prasy zwijające, owijarki bel, przyczepy rolnicze, wozy paszowe, rozrzutniki obornika, ścielarki do słomy, kosiarki dyskowe, bębnowe, przetrząsacze, zgrabiarki, ładowacze czołowe, i wiele innych. W ofercie sprzedaży sprzętu komunalnego posiadamy : ciągniki do prac komunalnych, pługi snieżne, kosiarki wysięgnikowe, kosiarki bijakowe, zamiatarki, posypywarki piasku, piaskarko-solarki, zestawy komunalne, wozy asenizacyjne Meprozet, a także inne maszyny.

Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na wszystkie maszyny z naszej oferty sprzedaży.

=== dostarczamy maszyny na terenie całej Polski ===

- Serdecznie zaprszamy do współpracy -
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
maszyny rolnicze, agregaty polowe, pługi, rozsiewacze itp.Województwo: śląskie (Katowice, )
maszyny rolnicze, agregaty polowe, pługi, rozsiewacze itp.887 024 240
maszyny rolnicze, agregaty polowe, pługi, rozsiewacze itp.
maszyny rolnicze, agregaty polowe, pługi, rozsiewacze itp.http://www.agrocomaster.wi-net.pl/#
Wyświetleń: 3990