Strona darmowych ogłoszeń bez logowania.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 

Sprzedam dom i budynek usługowo-handlowy na jednej działce - Brzezinka Koło Zabierzowa

Numer: 169487
Data dodania:
25 01 2017
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      Działka znajduje się w odległości 19km samochodem od dworca głównego w Krakowie. Położona w okolicach dolinek krakowskich m. in. będkowska i kobylańska. Komunikacja MPK Kraków i bus oraz PKP w odległości 3 km.
Oba budynki ocieplone, Wykonane z cegły porotherm, kryte dachówką ceramiczną. Pierwszy budynek usługowy - piwnica ok 40m2 posiada zsyp na węgiel, parter 100m2 w którym obecnie działa sklep ogólnospożywczy, pietro -przeznaczone pod wynajem - 4 pokoje łącznie 8 łóżek każdy z łazienką. Piętro ma rozprowadzoną instalację elektryczną, alarmową, wodociągową, kanalizacyjną, telewizyjną, internetową, grzewczą. Są wykonane tynki i ocieplenie dachu plus stelaże pod regipsy. Nad piętrem znajduje się niewielkie poddasze na całej długości budynku.
Z tyłu budynku osobne wejście do pokoi pod wynajem. Okna w budynku plastikowe, drzwi aluminiowe. Do budynku dochodzą media: prąd, woda, internet 40MB, telefon, kanalizacja.
Drugi budynek - mieszkalny 101m2 parter i 101m2 piętro. W budynku rozprowadzona instalacja elektryczna, telewizyjna, alarmowa.
Wykonane ocieplenie dachu i stelaże pod regipsy.
Okna i drzwi w domu z Sokółki - drewniane. Pomieszczenia na parterze to kuchnia z salonem i kominkiem, łazienka, 1 pokój, wiatrołap oraz pomieszczenie gospodarcze z piecem gazowym viesmann - piec zamontowany i pomieszczenie otynkowane. Są to gołe ściany bez tynków z rozprowadzoną instalacją gazową, elektryczną, TV oraz alarmową. Na piętrze domu są przewidziane 3 pokoje, garderoba, łazienka z wanną. Nad piętrem małe poddasze wzdłuż całego budynku. Budynek z boku posiada wiatę pod garaż, którą w przyszłości można zabudować.
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
Sprzedam dom i budynek usługowo-handlowy na jednej działceWojewództwo: małopolskie (Brzezinka Koło Zabierzowa)
Sprzedam dom i budynek usługowo-handlowy na jednej działce662061550
Sprzedam dom i budynek usługowo-handlowy na jednej działce
Sprzedam dom i budynek usługowo-handlowy na jednej działcekurdzielpiotr1@gmail.com
Wyświetleń: 20497