Strona darmowych ogłoszeń bez logowania.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 

ksw 39 streaming - Warszawa

Numer: 173949
Data dodania:
26 05 2017
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      Takiego starcia w KSW dotychczas nie było. Podczas kojarzącej się wielkimi krokami gali KSW 39: Colosseum, w szerokiej klatce organizacji zmierzy się z sobą dwóch aktualnych czempionów! Mamed Khalidov, mistrz klasy średniej stanie do boju z Borysem Mańkowskim, mistrzem kategorii półśredniej. Będzie wówczas walka dwóch niesamowitych osób i dwóch wspaniałych zawodników, która zwieńczy jedną z najszerszych gal w przeszłości światowego MMA.

Mamed Khalidov toż nie tylko żyjąca legenda MMA, ale także sam z najsmaczniejszych i najniebezpieczniejszych zawodników klasie średniej na świecie. Od siedmiu lat oraz aż czternastu walk pozostaje niepokonany, i w czasu całej, bogatej kariery, tylko cztery spośród jego trzydziestu dziewięciu stoczonych bojów zatrzymały się na mapach sędziowskich. Wynikający z Olsztyna zawodnik jest trudny w jakiejś stronie walki, równie skutecznie potrafi nokautować swoich rywali jak i oczekiwać ich do poddania, a trzydzieści trzy zwycięstwa na koncie przemawiają do wyobraźni.

Starcie pomiędzy Mamedem Khalidovem i Borysem Mańkowskim podczas gali KSW 39: Colosseum, będzie pojedynkiem dwóch pokoleń zawodników MMA i zderzeniem młodości z badaniem. Mimo różnicy wieku, obaj zawodnicy słyną ze naszej szybkości i efektowanego stylu walki. Który z nich odejdzie z podniesionymi rękami z tego starcia? Przekonamy się już 27 maja na PGE Narodowym. Zapraszamy.

Więcej info na naszej stronie: ksw 39 streaming
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
ksw 39 streamingWojewództwo: mazowieckie (Warszawa)
ksw 39 streaming600123123
ksw 39 streaming
ksw 39 streamings21.pl/ksw39/
Wyświetleń: 10060