Strona darmowych ogłoszeń bez logowania.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 

Mionetto Prosecco - ponadczasowa elegancja

Kategoria: IMPREZY (Imprezy)
Numer: 180540
Data dodania:
31 01 2018
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      Niedościgniony włoski styl przejawia się niemal we wszystkim, co powstaje na Półwyspie Apenińskim. Reguła ta w sposób wyjątkowy potwierdza się
w odniesieniu do Mionetto Prosecco ̶ jednej z najbardziej uznanych włoskich winnic położonej w północno-wschodniej części słonecznej Italii. To tam, na łagodnych wzgórzach u podnóża Dolomitów rozciągających się w wyjątkowo sprzyjających warunkach klimatycznych uprawiany jest szczep winorośli o nazwie Prosecco, z którego wytwarzane jest wyjątkowo lekkie, urzekające bogactwem owocowo –kwiatowego bukietu Mionetto Prosecco.

Sztukę przeistaczania białych gron w euforyzujący trunek z bąbelkami opanował 130 lat temu Francesco Mionetto. Kontynuacja jego pracy doprowadziła do wykreowania marki Mionetto, której sława przed laty przekroczyła granice Włoch.
Zjawiskiem znamiennym dla Mionetto Prosecco jest z jednej strony przywiązanie do regionu i najwyższa dbałość o zachowanie zdefiniowanej przed 130 laty charakterystyki wina, z drugiej zaś idealne dopasowanie wizerunku marki do dynamicznie zmieniającego się otoczenia. Taka intencja generuje wyjątkowy styl zamknięty w każdej butelce, która opuszcza terytorium winnicy. Mionetto Prosecco to radość, lekkość i towarzyskie usposobienie. To wino dla młodszych i starszych klientów. Z powodzeniem zaproponujemy je podczas wieczornego spotkania z przyjaciółmi, jak i w trackie bardziej oficjalnych wydarzeń. Jest to trunek, który wykracza poza ustalone ramy kulturowe, etniczne czy geograficzne. Gdyby raz jeszcze ludzkość wysłała w przestrzeń kosmiczną sondę zawierającą przesłanie dla obcych cywilizacji, z całą pewnością jego częścią mogłaby być lekko schłodzona efektowna butelka z piwnic Mionetto.

This is not just a Prosecco. It’s Mionetto.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.mionettoprosecco.pl
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
Mionetto Prosecco - ponadczasowa elegancjaSkąd: Cała Polska
Mionetto Prosecco - ponadczasowa elegancja
Wyświetleń: 13119