Strona darmowych ogłoszeń bez logowania.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 
Sprawdzanie wierności- Testerzy wierności

Sprawdzanie wierności- Testerzy wierności

Kategoria: RÓŻNE (Różne)
Numer: 196496
Data dodania:
10 03 2020
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      Testerki i Testerzy Wierności są popularną metodą sprawdzenia uczciwości w związku i upodobań naszej drugiej połowy. Testowanie wierności staje się w Polsce coraz popularniejsze. Sposób na prawdę o partnerze – partnerce przed wejściem w związek małżeński, lub w trakcie jego trwania powoduje iż nasze domysły o partnerce lub partnerze możemy sprawdzić .Testerzy wierności to znak naszych czasów. Nie jesteśmy już łatwowierni, nie ufamy, nie wierzymy na słowo, wszystko chcemy sprawdzić. W związkach coraz częściej brakuje zaufania. Wolimy wcześniej sprawdzić, czy partner będzie spełniać lub spełnia nasze oczekiwania. Zaufanie zastępuje chłodna kalkulacja.
Do naszej dyspozycji pozostają modelki, modele oraz psychologowie, z którymi konsultowane są konkretne zlecenia, aby dobrać odpowiedni scenariusz zlecenia i odkryć prawdę. Testerzy i Testerki wierności to osoby, dzięki której może sprawdzić, czy nie mamy czasem ochoty na "skok w bok". Najczęściej dokonujemy tego przed ślubem, ale i w trakcie małżeństwa. Usługa ma na celu zweryfikowanie predyspozycji Partnerki/Partnera do ZDRADY.
Podejrzewasz zdradę? Chcesz upewnić się, czy partner jest ci wierny? Chcesz rozwodu, a nie masz dowodu? To znaczy że szukasz „TESTERÓW WIERNOŚCI” . Nie czekaj!!! Dzwoń!!! 507447496
Zapraszamy do również do kontaktu mailowego
testerzywiernosci.biuro@gmail.com
Pracownicy biura w trakcie rozmowy określą cenę oraz czas na realizację zlecenia.
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
Sprawdzanie wierności- Testerzy wiernościSkąd: Cała Polska
Sprawdzanie wierności- Testerzy wierności507447496
Sprawdzanie wierności- Testerzy wierności
Sprawdzanie wierności- Testerzy wiernościwww.testerzy-wiernosci.pl
Wyświetleń: 1782