Strona darmowych ogłoszeń bez logowania.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 
Lala uwolniona z łańcucha pilnie potrzebuje domu!

Lala uwolniona z łańcucha pilnie potrzebuje domu!

Numer: 201028
Data dodania:
12 02 2021
Ważne do:
13 05 2021
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      Lala to starsza 10 letnia sunia, która całe swoje dotychczasowe życie spędziła na łańcuchu, nie spuszczana wcale bo ponoć uciekała. Bita, poniżana, do tej pory nie miała nawet imienia, właściciel a raczej jej oprawca mówił na nią suka! Nie raz rodziła szczeniaki, które zamarzały w zimie.
Obecnie Lala została uwolniona z łańcucha, jej oprawca dał warunek „albo ją zabierzecie albo ją wywiezie, nie chce już starej suki!” I tak Lala z pomocą dziewczyny która się nią zaopiekowała trafiła opieką fundacji. Sunia została wysterylizowana i usunięta została jej jedna listwa mleczna, miała ogromne guzy. Aktualnie czuje się dobrze jest zabezpieczona, ale nie bezpieczna ponieważ nadal znajduje się blisko swojego oprawcy.

Lala po operacji zamieszkała tymczasowo u dziewczyny, która jej pomogła lecz nie mogła tam zostać, z uwagi na dużą liczbę zwierząt i małe mieszkanie dlatego jest zabezpieczona i doglądana na niezamieszkałej działce. Nie stoi na łańcuchu i nie ucieka !

Lala dała się na poznać jako niesamowicie sympatyczna sunia, bez cienia agresji, może zamieszkać w domu zarówno z dziećmi jak i innymi psami, raczej nie powinna mieszkać w domu w którym są koty.
Sunia pięknie chodzi na smyczy, nie sprawia jej trudność podróż samochodem, w domu zachowuje czystość jest bardzo grzeczna, potrafi zostać sama. Jest średniej wielkości waży ok. 25 kg.
Można powiedzieć że pies ideał.

Błagamy o dom dla Niej, nawet tymczasowy. Obecnie nie jest bezpieczna, musimy ją zabrać. Nie mamy gdzie.

Tel. 502 156 186 lub 665 158 238 po godzinie 16
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
Lala uwolniona z łańcucha pilnie potrzebuje domu!Skąd: Cała Polska
Lala uwolniona z łańcucha pilnie potrzebuje domu!665158238
Lala uwolniona z łańcucha pilnie potrzebuje domu!
Wyświetleń: 118