Strona darmowych ogłoszeń bez logowania.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 

Mural ścienny

Kategoria: RÓŻNE (Różne)
Numer: 205580
Data dodania:
18 03 2022
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      Jeśli marzy Wam się mural ścienny i uważacie, że malowidło to doskonały sposób na ożywienie ściany zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wallart to działający od 2005 zespół artystów, którzy zajmują się upiększaniem ścian. Wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu murali to nasza wielka siła. Jednak to nie wszystko, za naszą pracą kryje się artystyczna ręka osób, które wykonują malowidła. To właśnie dzięki temu artystyczne malowanie ścian przynosi wyjątkowe efekty i może zachwycać.

Oferta, która została przez nas przygotowana to propozycje dla różnych klientów. Wykonujemy bowiem zarówno artystyczne murale o charakterze reklamowym, murale z dodatkiem elementów ledowych. W naszej ofercie od pewnego czasu znajdują się także murale antysmogowe wykonywane ze specjalnymi farbami do tego przygotowanymi. Zapraszamy na naszą stronę internetową, by zapoznać się z wykonanymi muralami - https://wallart.pl. Znajdziecie tam różne propozycje wykonywanych murali, w tym również takie wykonywane w domach prywatnych. Swoją pracę wykonujemy w całej Polsce, murale przez nas wykonane znajdziecie w wielu miejscowościach.
Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do kontaktu, wykonujemy bezpłatny projekt i wycenę. Nasza firma znajduje się na ulicy Brata Alberta 2c/2 w Warszawie, możecie się z nami skontaktować mailowo: biuro@wallart.pl i telefonicznie: +48 501 262  787.
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
Mural ściennySkąd: Cała Polska
Mural ścienny
Mural ściennywallart.pl
Wyświetleń: 230