Strona darmowych ogłoszeń bez logowania.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 
Wieczór panieński Trójmiasto

Wieczór panieński Trójmiasto - Gdańsk

Kategoria: IMPREZY (Imprezy)
Numer: 207658
Data dodania:
09 09 2022
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      Serdecznie zapraszamy do udziału w tanecznym wieczorze panieńskim. Na ten jedyny w swoim rodzaju wieczór w żeńskim gronie proponujemy m.in.:

- Taniec brzucha - zmysłowy, tajemniczy i najbardziej kobiecy taniec świata, oryginalną egipską i arabską muzykę oraz wyjątkowy i niepowtarzalny nastrój tańca.

- Latino Mix - gorący mix najbardziej energetycznych tańców latynoamerykańskich: samby, salsy, cha-cha-cha, rumby i jive'a.

- Bollywood Party - wieczór panieński w rytm hitów muzycznych z największych bollywoodzkich superprodukcji, opowiedziane ruchem, historie o miłości, namiętności i pasji, oraz bardzo energetyczny, wprowadzający w świetny nastrój ruch.

- Sexy Dance - zmysłowe choreografie taneczne do największych dance-popowych hitów, kobiece ruchy znane m.in. z teledysków Beyonce czy Christiny Aguilery.


W ofercie posiadamy ponad 50 dopracowanych programów tanecznych na wieczory panieńskie. Chętnie przygotowujemy układ do wybranej piosenki lub osadzony w stylityce wieczoru. Szczegółowe informacje - http://www.tanieciris.pl/wieczor_panienski.html

Do zobaczenia ;)
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
Wieczór panieński TrójmiastoWojewództwo: pomorskie (Gdańsk)
Wieczór panieński Trójmiasto503810268
Wieczór panieński Trójmiasto
Wieczór panieński Trójmiastotanieciris.pl
Wyświetleń: 7745