Strona darmowych ogłoszeń bez logowania.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 
kanały samochodowe

kanały samochodowe - Warszawa

Kategoria: BUDOWNICTWO (Pozostałe)
Numer: 209679
Data dodania:
23 02 2023
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      Zapraszamy do zakupu produkowanych przez nas specjalistycznych produktów z betonu, w szczególności szamb betonowych, dostępnych w rozmaitych objętościach i rozmiarach.

Betonex to przedsiębiorstwo z ponad 20-letnim doświadczeniem oraz lider na rynku wytwórstwa zbiorników betonowych. Dzięki użyciu specjalnie wyselekcjonowanej klasy substratów, takich jak beton minimum B20-B40, oferowane przez nas wyroby cechują się wybitnymi wskaźnikami jakości. Innowacyjne powłoki zabezpieczające zapewniają nieprzepuszczalność oferowanych zbiorników oraz podnoszą odporność na wzmożone działanie szkodliwych czynników atmosferycznych, wydłużając czas eksploatacji. Oprócz tego nasz zakład proponuje pomoc w wyborze właściwego zbiornika oraz montaż w domu klienta oraz długoterminową rękojmię na wszystkie oferowane przez nas produkty. W naszej ofercie dostępne są szamba betonowe, kanały samochodowe, kanały wodomierzowe, a także wykonane z betonu włazy do zbiorników na szambo, piwnice ogrodowe i zbiorniki przeciwpożarowe.

Produkowane przez naszą firmę zbiorniki na nieczystości ciekłe wykonane są z odpowiednio dobranego betonu z dodatkowym zbrojeniem, możliwe do nabycia w pojemności od 2000 do 12000 l. W naszych realizacjach stawiamy na zbiorniki jednokomorowe, które są bardziej ekonomiczne od kilkukomorowych i częściej kupowane przez nabywców. Takie rozwiązanie spisuje się doskonale w zabudowie jednorodzinnej, gdzie nieczystości z gospodarstwa domowego wywożone są z użyciem szambiarki.

Oferowane przez nas zbiorniki mają kształt prostopadłościanu o maksymalnych rozmiarach 2,4 na 3,5 metra i maksymalnej wysokości 1,87 m. W zależności od objętości wymiary zbiornika są odpowiednio mniejsze. U góry kolektora, znajduje się komin o wysokości 50 cm, który można wykończyć zarówno pokrywą betonową, jak i metalową. Oprócz tego istnieje możliwość zainstalowania w zbiorniku czujnika poziomu wypełnienia, co składa się na kolejne Ułatwienie w eksploatacji. Każdego zainteresowanego dokładniejszą specyfikacją naszych artykułów betonowych serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nami
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
kanały samochodoweWojewództwo: mazowieckie (Warszawa)
kanały samochodowe505397439
kanały samochodowe
kanały samochodowehttps://betonex.com.pl/
Wyświetleń: 929